Masážní křeslo JETT-34N

Masážní křeslo JETT-34N - Masážní křeslo

Masážní křeslo JETT-34N - Tento model opět přináší řadu novinek a vylepšení masáže, které přivádí jeho účinky a vaši spokojenost do maximální úrovně. Je to nástupce modelu 34

65 440,- Kč
bez DPH: 54 082,64

Varianty:
krémově bílá

kód: 15
do oblíbených

skladem

pozítří u Vás

  • TopTrans přeprava: na dobírku v ČR: 600,-
  • TopTrans přeprava: převodem v ČR: 600,-

máte dotaz?

garance spokojenosti nebo vrácení.

 sdílejte.

Masážní křeslo » Masážní křeslo JETT-34NManuál  (1.6 MB)

Křeslo ve slevě: z předvádění, drobné oděrky, ale již smontované. Záruka 24 měsíců.

Masážní křeslo JETT-34N (SL-A08-3)

Na první pohled zcela jistě upoutá zcela nový design ovládacího panelu, který je vybaven dotykovým displejem. Tuto technologii je možné najít například u lepších mobilních telefonů nebo kapesních počítačů. Nyní je však k dispozici i u tohoto modelu masážního křesla. Díky dotykovému displeji, který dokáže zobrazit několik tisíc barev, nebylo ovládání masážního křesla nikdy tak snadné. Nyní tedy stačí pouhé klepnutí prstem a zvolíte si vaši požadovanou funkci nebo masážní proceduru.

Kromě již zmíněného dotykového displeje však masážní křeslo JETT 34 přináší řadu dalších funkcí, které vám jeho používání ještě více zpříjemní a účinky prováděné masáže budou maximální. Pojďme si je tedy blíže představit. 

Souhrn hlavních funkcí masážního křesla JETT34N

Masážní funkce

Všechny masážní funkce tohoto luxusního modelu jsou na vysoké úrovni. Masážní křeslo nabízí kromě klasických masážních techniky pro oblast zad také vibrační nebo tlakovou vzduchovou masáž. Mimo to, je možné masáž kombinovat s termoterapií, která je k dispozici pro oblast zad a chodidel. 

Přesné určení výšky postavy

Toto masážní křeslo nabízí funkci automatické detekce důležitých masážních bodů a stanovení pozice ramen uživatele. Automatická detekce pozice ramen by měla být provedena před každou masáží, neboť následně prováděná masáž je pak uzpůsobena přesně podle velikosti postavy masírovaného. Zjištěnou pozici ramen je možné uložit do paměti a při dalším použití ji pouze načíst. Pokud uživateli automaticky zjištěná poloha ramen z nějakého důvodu nevyhovuje, může si ji sám ručně upravit. 

5 masážních technik v oblasti zad

Speciální masážní mechanizmus umístěný v zádové opěrce je složen ze čtyř masážních hlavic. Podlo toho, jak se hlavice nastaví, dokáží velice věrně simulovat až pět masážních technik, kterými jsou Shiatsu, prohmatávání (Knead), krouživé mávání (Flap), poklepávání (Knock) a současné prohmatávaní s máváním (Knead & Flap). Chod masážního mechanizmu je naprosto tichý, proto vás nebude během masáže rušit žádný hluk. 

U jednotlivých masážních technik lze samozřejmě měnit rychlost nebo šířku masáže a také masírovanou oblast. Lze si tedy například kromě masáže celých zad také vybrat masáž pouze krku a ramen nebo jen oblasti pasu. V zádové části je možné si posunout masážní hlavice přesně do požadované polohy a provádět masáž pouze v tomto místě.

Automatické a ruční masážní programy

Masážní křeslo nabízí sedm plně automatických masážních programů. Každý program má jiné účinky nebo je zaměřen na jinou část těla. Automatické programy jsou kompletně nastaveny, není tedy možné měnit parametry masáže jako je například rychlost. Stačí prostě jen program spustit a nechat se masírovat. K dispozici jsou následující automatické programy:

Kromě automatických programů jsou k dispozici také manuální masážní programy, kdy je možné nastavit masáž pouze vybrané části těla a veškeré parametry masáže si nastavit ručně přesně podle vlastních požadavků. Celkem je možné zvolit masáž některé z pěti oblastí – pevný bod, celá záda, horní část zad, spodní část zad, lokální oblast. Pro každý program je možné nastavit až 5 úrovní rychlosti masáže. Pro masážní programy Knead, Flap a Knock je možné ve třech krocích nastavit šířku záběru masážních hlavic. 

Vzduchová a vibrační masáž

Kromě klasických masážních technik nabízí model také pneumatickou tlakovou masáž, která je zajišťována speciálními vzduchovými airbagy. Tyto airbagy se nachází v oblasti celé opěrky nohou, umožňují tedy vzduchovou masáž hýždí, stehen, lýtek a chodidel. Mimo to křeslo disponuje také speciálními návleky na ruce, které jsou také vybavené vzduchovými airbagy, což umožňuje aplikovat vzduchovou masáž také na oblast rukou. Vzduchová masáž je velice efektivní a zejména pro nohy přináší naprosté uvolnění a zbavení bolesti po celodenní námaze. Tato vzduchová masáž má podobné účinky jako lymfodrenáž, která je běžně používána lékaři jako jedna z metod léčby problémů s krevním a lymfatickým oběhem.

Princip vzduchové masáže je poměrně jednoduchý. Při aktivaci vzduchové masáže se vzduchové polštáře naplní vzduchem a poté pravidelně pulzují (rozpínají a zase uvolňují), čímž dochází ke stimulaci svalů, tkání, žil, tepen a mízovodů v masírované oblasti.

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systém. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin, které obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. Tok lymfy v mízních cévách a uzlinách je jednosměrný a na rozdíl od krevního oběhu není stimulován srdcem. Průchodu lymfy je dosahováno stahy mízovodů, tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek - toxinů - ve tkáních a kloubech. Častými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému. Právě tyto příznaky odstraňuje lymfodrenáž.

Pro oblast hýždí a stehen je k dispozici také vibrační masáž, která zejména uvolňující účinky pro ztuhlé a napjaté svaly. Sílu vibrační masáže si uživatel může nastavit podle svých požadavků. 

Termoterapie

Termoterapie je prastarou léčebnou metodou, která využívá tepla jako léčebného nástroje. Je totiž vědecky dokázáno, že teplo má pozitivní účinky na lidský organismus a zejména pak na oběhový systém a pohybové ústrojí. Pokud je tedy termoterapie kombinovaná s masáží, dosahuje se obecně lepší účinků. Toto masážní křeslo nabízí funkci termoterapie pro oblast beder (spodní část zad) a chodidel. V těchto oblastech se nachází speciální infračervená vlákna, které zajišťují prohřívání zmíněných oblastí. Vyhřívání chodidel ocení zejména osoby trpící problémy s krevním oběhem a problémem „studených nohou“. Vyhřívání oblasti beder je účinné například při bolestech zad nebo problémy s ledvinami.

Multimediální funkce

Kromě masážních funkcí je masážní křeslo vybaveno také řadou multimediálních funkcí, díky kterým si můžete zpříjemnit vaši masáž a relaxaci. 

Kvalitní čalounění a polstrování

Čalounění křesla je vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické kůže, která vypadá jako pravá kůže, avšak oproti pravé kůži je jemnější a pružnější, takže nedochází k takovému opotřebení vlivem působení masážních jednotek. Kůže je velice příjemná na dotek a dobře se udržuje. Polstrování celého křesla je opravdu kvalitní, a proto můžete trávit v tomto křesle dlouhé hodiny příjemné relaxace.

Elektronický polohovací systém

Pro maximální pohodlí je možné masážní křeslo nastavit do téměř libovolné polohy. Opěrku zad je možné sklopit až o 160° a nožní opěrku pak až o 90°, což ve výsledku znamená, že se křeslo rozloží téměř až do polohy skvělé masážní postele. Polohování je řízeno elektronicky a ovládá se pouhým stiskem tlačítka na ovládacím panelu. Můžete si tak vychutnat masáž v poloze, která vám nejvíce vyhovuje. Pro snadné přemístění je křeslo vybaveno dvěma pojízdnými kolečky. 

Dotykový ovládací panel a přídavné dálkové ovládaní

Všechny funkce přístroje je možné jednoduše ovládat pomocí dotykového ovládacího panelu, který je umístěné ve speciálním držáku na boku křesla. Ovládací panel obsahuje kromě ovládacích tlačítek také vysoce podrobný barevný dotykový LCD displej, na kterém během masáže vidíte všechny potřebné informace. Každá funkce je znázorněna speciálním symbolem. Kromě toho je na displeji graficky znázorněna část těla, která je právě masírována. Na LCD displeji je možné také prohlížet fotografie nebo sledovat video ve formátu MPEG. Práce s dotykovým displejem je velice jednoduchá, stačí pouhé klepnutí na displej a zvolíte si svoji požadovanou funkci. Práce s masážním křeslem je díky tomuto ovládacímu panelu opravdu velice snadná a po chvíli ji zvládne každý.

Pro ještě větší pohodlí při používání tohoto masážní křesla je součástí balení také bezdrátový dálkový ovladač, pomocí kterého lze ovládat automatické programy a všechny základní funkce.

Hlavní účinky masážního křesla JETT34N:


Shrnutí

Masážní křeslo je rozměrově velké (takže pohodlně namasíruje i 2 metry vysokého člověka), má pohodlné polstrování, nabízí speciální 3D masážní mechanizmus (vylepšená konstrukce masážních hlavic) a také poskytuje elektronické nastavení opěrky nohou přesně pro vaši délku, vyhřívání nejen v oblasti zad, ale také prostřednictvím přenosného masážního mechanismu, nabízí zabudovaný MP3 přehrávač, navíc si můžete vytvořit a přednastavit 3 vlastní masážní programy. Toto vše Vám nabízí masážní křeslo JETT-34N.


Obsah balení

Technické PRAMETRY


Ke stažení

Manuál ke křeslu


Upřesnění parametrů pro Masážní křeslo JETT-34N

Barva: světlé

Masážních technik: 5 druhů

Křeslo: vyhřívání, mp3, masáž chodidel, masáž nohou, masáž rukou, jade projektor
Masážní křeslo JETT-34N

Také Vás může u Masážní křeslo JETT-34N zajímat:

Masážní křeslo JETT-37

Masážní křeslo JETT-37

Masážní křeslo JETT 37 je schopné kombinovat klasickou manuální masáž se vzduchovou masáží, které uvolní vaše tělo doslova od hlavy až ke konečkům prstů. Masážní křeslo

-15% | AKCE

do 2 dní

69 000 58 898,-
48 676,36
Masážní křeslo JETT-34

Masážní křeslo JETT-34

JETT-34 je výrobek špičkové kvality nabízející jedinečný komfortní způsob masáže celého těla. Toto masážní křeslo je vybaveno inteligentním 3D masážním mechanizmem ... Masážní křeslo

skladem, do 2 dní

52 900,-
43 719,01
Masážní křeslo JETT-24

Masážní křeslo JETT-24

Následovník úspěšného modelu JETT-21. Funkce i konstrukce obou modelů jsou stejné. Model JETT-24 má však navíc masážní mechanizmus pro ruce Masážní křeslo

skladem, ihned odesíláme

35 190,-
29 082,64
Masážní křeslo JETT-21

Masážní křeslo JETT-21

Nabízí přepychový design, účinné masážní funkce za přijatelnou cenu. Masážní křeslo nabízí 5 různých masážních technik, diagnostika výšky pozice ramen, ruční režim nebo 6 automatických ... Masážní křeslo

skladem, do 2 dní

31 900,-
26 363,64
Masážní křeslo JETT-51

Masážní křeslo JETT-51

Úžasně uvolníte ztuhlé svaly a zlepšíte tak svůj celkový zdravotní stav. Užijte si relax! Masážní křeslo

-14%

skladem, do 2 dní

34 900 29 899,-
24 709,78
Masážní křeslo JETT-60

Masážní křeslo JETT-60

Relaxovat a uvolnit se po náročném dni v křesle. Poskytuje několik masážních režimů s nastavitelnou intenzitou a rychlostí, tlakovou masáž prováděnou vzduchovými vaky, termoterapeutické vyhřívání zádové části a LED efekty. Masážní křeslo

-12%

skladem, do 2 dní

59 900 52 910,-
43 727,00
zpět na další Masážní křeslo

Navštívené:

Masážní křeslo JETT-34NMasážní křeslo JETT-34N