Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101

Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101 - Masážní křeslo

Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101 - Masážní křeslo je vybaveno mincovníkem, výborně se tedy hodí do hotelů, salónů, masážních studií, relaxačních center, odpočinkových prostorů pro zaměstnance či letištních salónků. Mincovník lze nastavit pro různé druhy a počet mincí, rovněž lze nastavit V

34 900,- Kč
bez DPH: 28 842,98
kód: 101
do oblíbených

skladem

doručení - dočasně nelze objednat

  • TopTrans přeprava v ČR: na dobírku: 600,-
  • TopTrans přeprava v ČR: převodem: 600,-

máte dotaz?

garance spokojenosti nebo vrácení.

 sdílejte.

Masážní křeslo » Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101

Masážní křeslo JETT-101-2 je určeno pro masáž celého Vašeho těla, které masírováním jednotlivých partií odstraňuje únavu a odbourává pocity stresu. Masážní křeslo JETT-101-2 disponuje kompletní multifunkční masáží v opěradle i sedáku, zabudované vzduchové polštáře výborně uvolňují napětí v oblasti lýtkových, stehenních a hýžďových svalů, a tak příznivě působí na krevní oběh. 

Masážní křeslo je vybaveno mincovníkem, výborně se tedy hodí do hotelů, salónů, masážních studií, relaxačních center, odpočinkových prostorů pro zaměstnance či letištních salónků. Mincovník lze nastavit pro různé druhy a počet mincí, rovněž lze nastavit Vámi požadovanou dobu masáže. 
Celý proces masáže je ovládán precizním mikropočítačem, díky kterému masážní křeslo JETT-101-2 přináší uvolnění psychického napětí a komplexní masáž pro zlepšení fyzické vitality a pocitu pohody. Povrch křesla je z odolné syntetické kůže a nastavení křesla k vlastní spokojenosti zvládne díky jednoduchému ovládání skutečně každý. Stačí vhodit příslušnou minci a můžete se přenést do klidného stavu uvolnění.

Masážní křeslo JETT-101-2 zajišťuje masáž zad sadou čtyř masážních hlavic, které napodobují pohyb rukou a pohybují se tak, aby Vám poskytly profesionální péči od krční páteře až po oblast beder. Masážní křeslo dále disponuje v oblasti sedáku a podložky pro nohy vzduchovými polštáři. V oblasti sedáku vyvolává v průběhu masáže pocit, jako byste seděli na pohodlném vzduchovém balónu, který Vás pomocí nafukování a vyfukování zbaví pocitu ztuhlých hýždí po dlouhém sezení na tvrdé nepohodlné židli. Vzduchové vaky v oblasti lýtek stimulují krevní oběh a lymfatický systém, a tak napomáhají uvolnění pocitu těžkých nohou po těžkém a náročném dni.

Přístroj není určen pacientům k léčbě svalových či jiných onemocnění. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Masážní křeslo JETT-101-2 je k dispozici v elegantní černé barvě.

Účinky masážního křesla JETT-101-2:


Toto masážní křeslo JETT-101-2 disponuje řadou užitečných funkcí a příjemných vlastností:


Manuál ke křeslu >


Upřesnění parametrů pro Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101

Barva: černé

Masážních technik: 5 druhů

Křeslo: masáž nohou
Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101

Také Vás může u Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101 zajímat:
zpět na další Masážní křeslo

Navštívené:

Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101Masážní křeslo s mincovníkem JETT-101